DAGLIG LEDER

Ernst Wiggo Sandbakk
post@jazzfest.no
+47 994 52 941

 

KOORDINATOR

Merete Søbstad
merete@jazzfest.no
+47 915 16 669

 

PRODUSENT

Andrew Christopher Anfinnsen
andrew@jazzfest.no
+47 974 15 581

 

TEKNISK SJEF

Tor Breivik
tor@dokkhuset.no
+47 924 44 144

 

DESIGN /
SCENOGRAFI

Berit Mæland
berit@mellomila33.net
+47 404 13 925

 

PRESSESJEF

Morten Stokkan
presse@jazzfest.no
+47 916 00 449

 

WEB

Sven-Erik Knoff
sven-erik@fotoknoff.no
+47 982 60 572


PROSJEKTLEDER
FRIVILLIGE

Thekla Nyberg
thekla@jazzfest.no
+47 997 85 659


STYRE

Sissel Grønlie (fung. styreleder)
Venke Aarethun
Tore Flesjø
Geir Jarle Sirå
Arnfinn Stendahl Rokne
Stig Hillestad (vara)


KUNSTNERISK RÅD

Ernst Wiggo Sandbakk, leder
Andrew Anfinnsen, sekretær
Kåre Kolve, musiker
Maria Kannegaard, musiker
Vibeke Hay Wold, manager
Tor Einar Bekken, musiker
Arild Schei, produsent Dokkhuset


KOMITÉ FOR TALENTPRIS

Eirik Hegdal
Kirsti Huke
Petter Vågan


KOMITÉ FOR NTNU AMBASSADØR

Hedvig Mollestad
Stein Mortensholm
Ernst Wiggo Sandbakk